Köpek Edinme

 

Yavru mu Erişkin mi edinmek istiyorsunuz? Düşünmelisiniz !!

Yavru olsun, erişkin olsun soy ağaçlı bir köpek almaya veya edinmeye karar verdiğimizde değişik özellikleri göz önünde bulundurmamız gerekiyor. Yol arkadaşınızı ve hatta can dostunuzu bulmakta Yavru Bulma Servisi’miz sizlere en doğru bilgileri ulaştırarak yardım edecektir.

 

 


Doğru yavru / erişkin köpek bulmak için takip edilmesi gereken yollar:

  • 1.Adım -Köpek Edinmeye Hazır mısınız?- bu bölümde yavru veya erişkin bir köpek alma hususunda tavsiyeler verilecektir.
  • 2.Adım – Irk mı Kırma mı? -  bu bölümde edinilecek köpeğin ırk mı olmalı yoksa kırma mı olmalı kararı verilebilmesi için tavsiyelere yer verilmiştir.
  • 3.AdımDoğru Soyağaçlı Irkı Bulmak - her soy-ağaçlı ırkın kendine has özellikleri vardır. Yaşam sitilinize ve kendi karakterinize uygun bir ırk seçtiğinizde dostunuzla mutlu olacağınıza inanıyoruz. Bu bölümde bu konuyla ilgili tavsiyeler verilecektir.
  • 4.AdımDoğru Üreticiyi Bulmak -sağlıklı bir ırk edinmek istiyorsanız, bu konuda en büyük görev, hiç şüphe yok ki üretimde tecrubeli üreticilere düşmektedir. Köpek Cemiyeti – Lisanslı Üretici Programı (KC-LÜP) ülkede tecrubeli ve sorumluluk sahibi Lisanslı Üretici Kurumlarını yapılandırmaya çalışmakta ve onları kontrol altında tutmaktadır.
  • 5.AdımIrk Yavru Bulalım - Irk Erişkin Bulalım - Çapraz IrkYavru/Erişkin Bulalım- Kurtarılmış Irk Köpek Bulalım - Kurtarılmış Kırma Köpek Bulalım – bu bölümde Köpek Cemiyeti köpek bulma servislerini devreye sokmakta ve ilgili üreticiler hakkında sizlere bilgi vermektedir.
Yazdır