Bağlılar


 Cemiyete Sadık Bağlılar Programıyla katıldıktan sonra  Cemiyet İştirakçısı olun…
 

 Cemiyet Sadık Bağlılar Programı (CSBP) nedir?
Köpek Cemiyetinin köpek dünyasında uygulamaya koyması ve/veya yapması gereken fazla miktarda işi vardır. Bu işlere yüzeysel veya derinlemesine katılmak isteyen gerçek ve/veya tüzel kişiler CSBP sayesinde amaçlarına ulaşabilirler.  Cemiyet Bağlısı olmanın, Köpek Cemiyeti’nin  “her ne şekilde olursa olsun köpeklerin ıslahına katkıda bulunmak” adlı hedefine yardımcı olabilmenin en doğrudan ve en sağlıklı yolu olduğu inancı içerisindeyiz.

Bu program dahilinde, gerçek ve tüzel kişilerin Köpek Cemiyeti Sadık Bağlılar ağına katılabilmeleri için Sadakat Kartı (SK) edinmeleri gerekmektedir.

Köpek Cemiyeti – Sadakat Kartı sahibi olmak bir ayrıcalıktır …..  

KC – Sadakat Kartı nasıl bir avantaj sağlıyor?

Sadakat Kartı sahibi olduğunuzda :
  • Köpek Cemiyeti ailesine katılmış olup, hayalinizdeki köpek refahı yardım etkinliklerinin doğrudan üyesi olacaksınız;
  • Arzu ederseniz, her ay yayınlanacak olan Köpek Dünyası dergisinin %50 indirimli abonesi olma hakkına sahip olacaksınız (Pek yakında);
  • Eğer bir köpeğiniz varsa onu Köpek Cemiyeti’ne kaydettirebileceksiniz;
  • Köpek Cemiyeti doğrudan etkinliklerinde  KC-masalarında sergilenen yayınları satın almada  %10, Köpek Cemiyeti şemsiyesi altında yapılan tüm diğer etkinliklerin giriş ücretlerinde de  %10 indirim hakkı elde edeceğiniz Sadakat Kartınız adresinize teslim edilecek*;
  • Köpek Cemiyeti Sanal Dükkanında satılan KC-Rozeti satın alımında %50 indirim hakkınız olacak (Çok yakında).

Bunların hepsi yeterli olamayacağından, Sanal Dükkandan (Çok Yakında), sadece Sadakat Kartı sahipleri için tasarlanmış kravat, kaşkol, eşarp ve başörtülerinden satın alabilirsiniz.

O halde hemen bir SK sahibi olup, Köpek Cemiyeti konularından faydalanmaya başlarsanız fazla geç kalmış olmazsınız!  

 Cemiyet Sadık Bağlılar Programı (CSBP) kimler için geçerlidir?
Program herkese açıktır.

Köpek şovlarına, köpekli spor aktivitelerine, Agility veya Obedience(İtaat) veya Saha yarışmalarına, PetFest ve diğer festivallere katılmak isteyen, köpek üretimi yapan üretim çiftlikleri veya mikro-üreticiler, köpek pansiyonları, köpek eğitmenleri, köpek eğitim kulüp veya çiftlikleri, köpek gezdirmenleri, veterinerler, dernekler, barınaklar ve çalışanları, köpek sahipleri, köpeklerle çalışanlar veya köpeği olsun olmasın, sadece köpek severler, velhasılı herkesler bu programa katılabilir ve SK sahibi olabilirler.

Eğer tüm köpeklerin refahı ve sağlığı için yatırım yapmaya hazırlanan dev bir organizasyonla kol kola girmek istiyorsanız, bu program sizin için biçilmiş bir kaftandır !!

 

SK sahibi olma maliyeti ne kadardır?
Yıllık ücretler değişik kişi ve gruplar için farklılık gösterdiğinden lütfen Ücret Tablosu nu tıklayınız.
Ödemeler PayPal üzerinden kredi kartıyla veya PayPal doğrudan ödeme hesabı açtırarark yapılabilmektedir.

Köpek Cemiyeti Bağlısı olmak ve SK sahibi olmak için online başvuru formu da hazırdır!

Online Cemiyet Bağlısı Başvuru Formu

Veya aşağıdaki linklerden Başvuru Form Şablonunu indirebilir, doldurabilir, yazdırabilir ve e-posta münasebetiyle info@kopekcemiyeti.org adresine yollayabilirsiniz

 Cemiyet Bağlısı Başvuru Formu(.docx)

Cemiyet Bağlısı Başvuru Formu(.doc)

2011 senesinin 1 Haziran -31 Aralık ayları arasında kayıt işlemlerini gerçekleştiren üyelerimizin üyelik geçerlik süreleri 31 Aralık 2012 tarihine kadar uzatılmıştır.

Bu konuda Genel Sekreterimizin yayınladığı yazıyı pdf formatında buradan indirmeniz mümkün !
*: SK üretim süresi 18 gün olarak bildirilmiştir
Yazdır