Etkinlikler

Cemiyet çatısı altında çok çeşitli köpek etkinliklerine, yarışmalarına ve müsabakalarına katılma ve onları seyretme imkanı bulacağız. Tüm bu etkinlikler köpek severleri, köpek sahiplerini ve de en önemlisi her ırktan köpeği bir araya getirme ve beraberce güzel vakit geçirme sebebi olacaktır.

Üzülerek bildirmek zorundayız ki ülkemizde Köpek Cemiyeti gibi dev bir organizasyonun kurulmasında geç kaldık. Amerikan Köpek Cemiyeti (AKC) 1884 yılında kurulmuş, 127 yıllık bir kuruluş; Kanada Köpek Cemiyeti (CKC) 1888 yılında kurulmuş, 123 senelik bir kuruluş; Kraliyet Köpek Cemiyeti (TKC) 1873 yılında kurulmuş, 138 yıllık bir kuruluş; örnekleri çoğaltmak mümkün ama bizler de bir yerlerden başlamamız gerekiyordu ve başladık; Köpek Cemiyeti (KC) 2011 yılında kuruldu. Görüldüğü gibi yapacak o kadar çok şey var ki, yavaş yavaş hepsinin üstesinden gelmeyi becereceğiz. Bunlara köpek şovları, kopekli spor yarışmaları ve bunun gibi aktiviteler de dahil olacak. Yandaki linkleri yavaş yavaş hazırlamaya başlıyoruz. Hazır olanlarını tıklayın ve köpekli eylemler dünyasına siz de girişinizi yapın.

Köpek Cemiyeti Sadakat Kartı sahibi olmak bir ayrıcalıktır.  
Katılımcıların KC-Sadakat Kartı sahibi olması ve köpeklerinin Köpek Cemiyeti kayıtlı olması katılmak için olmazsa olmaz şarttır.

Köpek Cemiyeti Aktivitelerinde STAND rezerve edin

Köpekli Araç Parketme Risk Değerlendirmesi

 

Vet.Hek.Köp.Eğt.Uzm. Tarkan Özvardar bir FS çalışması esnasında

 

 

 

 

 

 

 

Yazdır