Bize Ulaşın

Sizlere yardımcı olabilmek için buradayız.

Köpek Cemiyeti web sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Cemiyetimizin asıl amacı, her ne şekilde olursa olsun, ülkemizde köpek gelişimini sağlamak olduğundan, köpeklerin her şekilde refah içerisinde ve sağlıklı bir hayat yaşayabilmeleri açısından elden gelen her şey yapılmaktadır. Köpek Cemiyeti köpek ile ilgili her türlü konuda başvurulacak ilk mercidir, dolayısıyla sorununuz ne olursa olsun, Köpek Cemiyeti olarak buradayız ve sizlere yardım etmek için hazırız.

Aşağıda web sitemizin bilgi almak amacıyla en çok uğrandığı bazı sayfalarını bulacaksınız. Bunlar size yeterli değil ise aşağıdaki formu doldurup doğrudan info bölümümüze başvurabilirsiniz. En kısa zamanda size yardım etmek amacıyla geri dönülecektir.

Köpek Cemiyeti Formlarını indirin – bu linkte geniş ve açıklamalı bir form yelpazesi bulunmaktadır.

Profil Değişikliği Başvuru Formu -İsim ve/veya adres değişikliklerinin yapılması için başvurular bu formla yapılır.

SSS-Köpek Cemiyeti Kayıtları

SSS-Eş-batın Yavru Kayıt Başvurusu

Irk Yavru Bulalım ve Irk Erişkin Bulalım servisleri – Yavru/Erişkin köpek edinmek istiyorsanız, ülke bölgelerine ve ırklara göre ayrılmış üreticilerin listelerini bu sayfalarda bulabileceksiniz.

Kırma Yavru/Erişkin Bulalım ve Çapraz Yavru/Erişkin Bulalım - kırma veya çapraz ırk köpek edinmek istiyorsanız, ülke bölgelerine göre ayrılmış detaylı üretici listelerini bu sayfalarda bulabileceksiniz.

PatiKimlik’i Arayın – bu form PatiKimlikle ilgili sorular varsa kullanılması için hazırlanmıştır.

Köpek Cemiyeti’ni Arayın
Bilgi sormak, yorum yapmak veya herhangi bir sorunuz var ise lütfen aşağıdaki irtibat noktasına başvurunuz:

Köpek Cemiyeti Derneği
Mahmut Şevket Paşa Cad. No:30/2, Mahmut Şevket Paşa Beldesi – 34829 Beykoz / İstanbul
Telefon: 0216-319 5400 Fax: 0216-319 5401

GSM: (533)-2714523

Köpek Cemiyeti’ne e-posta vasıtasıyla ulaşmak istiyorsanız lütfen kc@kopekcemiyeti.org e-posta adresini doğrudan kullanabilir ya da aşağıdaki formu eksiksiz doldurup Yolla tuşuna basarak bize ulaşabilirsiniz.